Axito

Home » Axito

Jesteśmy Axito

Doświadczaj przyszłości już dziś z Axito: Jesteśmy w czołówce, jeśli chodzi o przemysł 4.0 i najnowocześniejsze technologie w produkcji części i komponentów mechanicznych. Dzięki całkowicie zmienionej koncepcji produkcji i skoordynowanym etapom procesów gwarantujemy naszym klientom najwyższy poziom wydajności produkcji. W pełni zdigitalizowany i wysoce zautomatyzowany łańcuch wartości pozwala oferować produkcję mechaniczną dużych i małych partii części o niemal dowolnej kompleksowości. Zwycięzcami są przy tym nasi Klienci: Zyskują wysoką elastyczność na najlepszym poziomie cenowym i jakościowym.

Poprzedni
Następny

Axito w liczbach

0
Pracowników w naszych zakładach produkcyjnych w Polsce i w Niemczech
0
powierzchni produkcyjnej w metrach kwadratowych

Axito w liczbach

0
Pracowników w naszych zakładach produkcyjnych w Polsce i w Niemczech
0
Powierzchni produkcyjnej w metrach kwadratowych

Najnowocześniejsza produkcja

Od lipca 2019 roku Axito posiada oddział we Wrocławiu, czwartym co do wielkości mieście w Polsce. Produkcja mechaniczna odbywająca się w nowo wybudowanej fabryce odpowiada najnowocześniejszym standardom. Smartfony otwierają drzwi, a w biurach inicjują polecenia drukowania. Tutaj znajduje się najnowsza technologia obróbki gwarantująca niezmiennie najwyższą jakość części i produktywność.

Pracownik jako czynnik sukcesu

Zaznajomienie naszych specjalistów z wysokimi standardami Axito i Grupy Uhlmann odbywa się w oparciu o stały transfer wiedzy od pracowników z głównej siedziby Grupy w Laupheim (Niemcy). Nowi pracownicy bardzo pozytywnie oceniają oferty dokształcania się i możliwość odgrywania aktywnej roli w pomyślnym rozwoju Axito.

Przyszłość produkcji mechanicznej

Całkowicie zmieniona koncepcja produkcji naszej fabryki jest wspierana przez najnowocześniejsze systemy i procesy informatyczne, wydajny system MES oraz nowoczesne rozwiązania robotyki do zautomatyzowanej obsługi materiałów.

Cyfrowa, zautomatyzowana produkcja

Dzięki cyfryzacji i wysokiemu poziomowi automatyzacji osiągamy możliwość elastycznej produkcji podzespołów i komponentów w każdej wielkości partii – na najlepszym poziomie cenowym i jakościowym.

Sieć zakładów produkcyjnych otwiera nowe możliwości

Otworzona w 2019 r. fabryka Axito we Wrocławiu wraz z produkcją mechaniczną w Laupheim tworzy od 1 kwietnia 2021 r. sieć zakładów produkcji części i komponentów, w której Laupheim przejmuje wiodącą rolę – posiadając wystarczające moce przerobowe, tak aby produkować także dla firm spoza Grupy Uhlmann.


Sprawiamy, że przyszłość produkcji mechanicznej już dziś staje się rzeczywistością. Świadczą o tym najnowocześniejsze technologie produkcyjne – i ludzie w Axito.
Sprawiamy, że przyszłość produkcji mechanicznej już dziś staje się rzeczywistością. Świadczą o tym najnowocześniejsze technologie produkcyjne – i ludzie w Axito.
Poznaj naszą fabrykę we Wrocławiu (Polska) i przekonaj się o przyszłościowej produkcji mechanicznej.

Czy chcesz żebyśmy oddzwonili do Ciebie?

Scroll to Top