Axito

Home » Axito

Doświadczaj przyszłości już dziś z Axito

Axito jest firmą z czołówki przemysłu 4.0.

Specjalizujemy się w zautomatyzowanej produkcji mechanicznej, dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym, systemami IT i procesami produkcyjnymi. Łączymy najwyższe standardy jakości z maksymalną elastycznością. Bliskość naszych kluczowych dostawców pozwala nam osiągnąć zdecydowaną przewagę oszczędności kosztów i czasu.

Dzięki naszej innowacyjnej koncepcji produkcji oferujemy naszym Klientom najwyższy poziom wyrobu gotowego przy maksymalnej elastyczności zachowując przy tym najlepszym poziomie cenowym.

Previous slide
Next slide
Poznaj naszą fabrykę we Wrocławiu (Polska) i przekonaj się o przyszłościowej produkcji mechanicznej.

Axito w liczbach

0
Pracowników w naszym zakładzie produkcyjnym w Polsce
0
Powierzchni produkcyjnej w metrach kwadratowych

Axito w liczbach

0
Pracowników w naszych zakładach produkcyjnych w Polsce i w Niemczech
0
Powierzchni produkcyjnej w metrach kwadratowych

Najnowocześniejsza produkcja i sieć zakładów otwiera nowe możliwości

Od lipca 2019 roku Axito posiada oddział w najbliższej okolicy Wrocławia (Bielany Wrocławskie), czwartym co do wielkości mieście w Polsce. Produkcja mechaniczna odbywająca się w nowo wybudowanej fabryce i odpowiada najnowocześniejszym standardom dzięki technologii obróbki gwarantującej niezmiennie najwyższą jakość części i produktywność.

Fabryka Axito wraz z produkcją mechaniczną w Laupheim tworzy od 1 kwietnia 2021 r. sieć zakładów produkcji części i komponentów, w której Laupheim przejmuje wiodącą rolę – posiadając wystarczające moce przerobowe, tak aby produkować także dla firm spoza Grupy Uhlmann.

Pracownik jako czynnik sukcesu

W Axito najważniejszym aspektem zapewniającym sukces firmy są nasi Pracownicy. To dzięki ich kompetencji, specjalistycznej wiedzy i zaangażowaniu możemy oferować naszym Klientom wyroby najwyższej jakości.

Każda nowa osoba w Axito przechodzi przez szkolenia wstępne wprowadzające do specyfiki pracy w firmie, a w ciągu całego okresu zatrudnienia ma możliwość poszerzania swojej wiedzy dzięki szkoleniom technicznym, rozwojowym oraz językowym i stałemu transferowi informacji z głównej siedziby w Laupheim (Niemcy). 

Przyszłość produkcji mechanicznej

Całkowicie zmieniona koncepcja produkcji naszej fabryki jest wspierana przez najnowocześniejsze systemy i procesy informatyczne, wydajny system MES oraz nowoczesne rozwiązania robotyki do zautomatyzowanej obsługi materiałów.

Ciekawostką jest również to, że w naszej firmie smartfony otwierają nam drzwi, a w biurach inicjują polecenia drukowania dokumentów.

Cyfrowa, zautomatyzowana produkcja

Dzięki cyfryzacji i wysokiemu poziomowi automatyzacji osiągamy możliwość elastycznej produkcji podzespołów i komponentów w każdej wielkości partii – na najlepszym poziomie cenowym i jakościowym.

Sprawiamy, że przyszłość produkcji mechanicznej już dziś staje się rzeczywistością. Świadczą o tym najnowocześniejsze technologie produkcyjne – i ludzie w Axito.
Scroll to Top