Elektromonter

Zakres obowiązków:

  • Montaż i prefabrykacja szaf sterowniczych
  • Montaż końcowy i testowanie szaf sterowniczych oraz automatyki
  • Montaż prostych instalacji pneumatycznych
  • Wykonywanie podstawowych pomiarów elektrycznych
  • Kontrola jakości montażu
  • Składanie manualne drobnych elementów elektrycznych i mechanicznych
  • Wsparcie reszty działu podczas montażu podzespołów i maszyn.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym oraz uprawnienia SEP do 1kV,
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (około 15 dni w roku, 3-4 wyjazdy)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym,
  • Inicjatywa, zdolności manualne i dokładność
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Jednostkowa i małoseryjna produkcja,
  • Praca w międzynarodowej rodzinnej firmie z kapitałem niemieckim
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Praca w młodym, miłym i zgranym zespole, w niekorporacyjnej atmosferze,
  • Premia frekwencyjna i operacyjna,
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Świadczenia finansowane w ramach ZFŚS (wczasy pod gruszą, premia świąteczna, paczki świąteczne dla dzieci pracowników),
  • Dofinansowanie karty Mulitsport,
  • Prywatna opieka zdrowotna,
  • Owocowe wtorki i czwartki,
Scroll to Top