Monter maszyn i urządzeń

Zakres obowiązków:

  • montaż maszyn i podzespołów zgodnie z otrzymaną dokumentacją (rysunki techniczne, modele 3D, schematy pneumatyczne i elektryczne),
  • odpowiedzialność za jakość wyprodukowanych produktów,
  • realizowanie założonych planów produkcyjnych,
  • zapobieganie i raportowanie przestojów produkcyjnych,
  • pomoc w analizie i zapobieganiu powstawania błędów produkcyjnych,
  • sugerowanie usprawnień i optymalizacji procesów,
  • dbanie o porządek na hali oraz przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • uczestniczenie w spotkaniach produkcyjnych.

Wymagania

  • rok doświadczenia na stanowisku produkcyjnym,
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Ms Office),
  • wysoki stopień poczucia odpowiedzialności i obowiązku,
  • elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku 1 zmiana ( w przyszłości planowane uruchomienie 2 zmiany)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej z parkiem technologicznym na miarę XXI wieku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • pracę w miłym i zgranym zespole, w niekorporacyjnej atmosferze,
  • Premia frekwencyjna i operacyjna,
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Świadczenia finansowane w ramach ZFŚS (wczasy pod gruszą, premia świąteczna, paczki świąteczne dla dzieci pracowników),
  • Dofinansowanie karty Mulitsport,
  • Prywatna opieka zdrowotna,
  • Owocowe wtorki i czwartki.
Scroll to Top