Operator maszyn CNC (Frezarki)

Zakres obowiązków:

  • ustawienie i przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych,
  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym i technologią,
  • zakładanie narzędzi, wprowadzanie korekt narzędziowych,
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz jakość produkowanych detali,
  • przegląd wskaźników obrabiarek,
  • zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu pracy maszyny,
  • kontrola części zgodnie ze specyfikacją wewnętrzną oraz prowadzenie kart pomiarowych,
  • dbanie o najwyższą jakość produkowanych wyrobów,
  • zgłaszanie awarii i problemów z maszyną,

Wymagania:

  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
  • doświadczenie w obsłudze centr obróbczych/ maszyn CNC,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • umiejętność organizowania pracy własnej na stanowisku,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej z parkiem technologicznym na miarę XXI wieku,
  • jednostkowa i małoseryjna produkcja,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym, miłym i zgranym zespole, w niekorporacyjnej atmosferze,
  • premia frekwencyjna i operacyjna,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, premia świąteczna),
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • praca pn – pt,
  • owocowe wtorki i czwartki,
  • pyszną kawę.
Scroll to Top