Uhlmann Group

Home » Uhlmann Group

UHLMANN GROUP – BEYOND PACKAGING

Grupa Uhlmann oferuje szeroką gamę maszyn, oprogramowania, usług i innowacyjnych rozwiązań dla rynku farmaceutycznego, opieki zdrowotnej, towarów konsumpcyjnych, żywności i rolnictwa.
Zaczynali w Laupheim jako przedsiębiorstwo budowy maszyn działające dla rynku farmaceutycznego, dzisiaj członkowie Grupy Uhlmann są obecni w 19 lokalizacjach w 14 krajach na całym świecie. W Grupie łączy się wspólne know-how i wykorzystuje synergie poszczególnych firm na międzynarodowych rynkach. Celem jest uwolnienie atrakcyjnych potencjałów wzrostu poprzez rozszerzenie portfolio odpowiednio do potrzeb rynku i ukierunkowane wykorzystanie zasobów we właściwych regionach świata i podrynkach.
Przedsiębiorstwa Grupy Uhlmann to firmy Uhlmann Pac-Systeme z Laupheim, Koch Pac-Systeme ze Schwarzwaldu, Cremer Speciaalmachines z Holandii, Wonder Packing Machinery z Chin i Axito z Polski.
W październiku 2019 r. powstał holding Grupy Uhlmann, który jako GmbH & Co. KG [sp. z o.o. & Co. sp. k.] posiada własną formę prawną. Oprócz strategicznego zarządzania Grupą, spółka holdingowa łączy w sobie również właściwe części funkcji centralnych.

Dowiedz się więcej o Uhlmann Group GmbH & Co. KG:

Uhlmann Pac-Systeme GmbH & Co. KG

Uhlmann Pac-Systeme oferuje kompleksowe, elastyczne systemy pakowania, usługi i cyfrowe rozwiązania w zakresie produktów farmaceutycznych.

KOCH Pac-Systeme GmbH

KOCH Pac-Systeme oferuje indywidualne rozwiązania dla opakowań i usług w zakresie produktów medycznych, soczewek kontaktowych i towarów konsumpcyjnych.

Cremer Speciaalmachines B.V.

Cremer Speciaalmachines oferuje rozwiązania do liczenia i pakowania, a także usługi w zakresie produktów farmaceutycznych, towarów konsumpcyjnych i produktów rolnych.

Wonder Packing

Wonder Packing Machinery oferuje maszyny do pakowania i usługi w zakresie produktów farmaceutycznych.
Scroll to Top